Son Viral Levent Göktaş adına Twitter hesabı kiminle! Avukatı Celal İgen’den 180 derece sıcaklık bilgisi

Posted on

kangdarus.com – Son Viral Levent Göktaş adına Twitter hesabı kiminle! Avukatı Celal İgen’den 180 derece sıcaklık bilgisi

Necip Hablemitoğlu’nun öldürülmesi emrini vermekten aranan eski Ergenekon zanlısı emekli albay Levent Göktaş’ın Twitter hesabı kafa karıştırdı. Göktaş’ın avukatı Celal Ülgen dün, “Bu hesap Levent Göktaş’a ait” dedi. Peki, başka bir Göktaş avukatı “Kesinlikle Göktaş’a ait değil” deyince Celal Ülgen fikrini değiştirdi çünkü “O hesap FETÖ mensuplarına ait.

Necip Hablemitoğlu cinayetinde eski Ergenekon zanlısına yönelik operasyonun ardından sosyal ağlarda çok ilginç şeyler olmaya başladı. Hablemitoğlu’nun öldürülmesi emrini vermekten aranan eski özel kuvvetler subayı Levent Göktaş için açılan Twitter hesabı kafaları karıştırdı.

Celal Ülgen’in “O hikaye Levent Göktaş’a ait” sözleri…

LEvent Göktaş’ın “Silivri’ye girdiğimde ben değil, beni kullananlar” paylaşımında itiraf ettiği hesap, avukatlarının da kafasını karıştırdı. Dün, “Levent Göktaş’ın açıklama yapmasını bekliyorum” dedikten sonra avukat Celal Ülgen, “Bu hesap Levent Göktaş’a aittir” dedi. Ülgen’in açıklamaları Odatv ve diğer haber sitelerinde manşet oldu. Bir kez Silivri’ye geldim! İkinci kez gitmeyeceğim!

Levent Göktaş adına açılan bir hesaptan: “Oraya (Silivri’ye) bir kez girdim! İkinci kez girmem! Girmesi gerekenler girecek! Beni kullananlar girecek.” Daha sonra kendisini kullananlardan bahsetti ve “Beni Sedat Peker ile karıştırmayın” tehdidinde bulundu.

Avukat, “O Göktaş değil” Twitter hesabının askıya alındığını söyledi
Bu haberlerin ardından Levent Göktaş’ın avukatlarından Hüseyin Ersöz, aile adına yazılı bir açıklama yaparak hesabın Göktaş’a ait olmadığını ve hesabın kapatılması için Twitter ile iletişime geçildiğini duyurdu. Bu açıklamanın ardından Levent Göktaş adı altında açılan hesap Twitter tarafından askıya alındı.

Celal Ülgen fikrini değiştirdi: Levent Göktaş’a ait değil…

Dün “Hesap Levent Göktaş’a ait” diyen avukatı Celal Ülgen, “Şimdi doğruyu söylüyorum. @levent_goktas hesabı Mustafa Levent Göktaş’ın hesabı değildir. Bu yalan haber, Celal Ülgen’in gazabını ele veriyor. Bu hesap Fetöistlere açık bir hesaptır. Ve desteksiz sallanıyordu” dedi.